Ter aanvulling van ons huidige team zoeken wij een PR-adviseur. In ons team ga je aan de slag met het zelfstandig opzetten en uitvoeren van PR-trajecten en weet je hiermee op een onderscheidende manier op het netvlies te komen van de gewenste doelgroepen en media.

Functieomschrijving 
Als PR-adviseur is geen dag voor jou hetzelfde. Je adviseert een mooie mix aan klanten over de juiste PR- en communicatieaanpak. Het ene moment werk je een strategisch PR-plan uit voor een nog te openen horecagelegenheid en het volgende moment begeleid je journalisten tijdens de lancering van een PR-campagne voor een nieuw product. In dezelfde week adviseer je een non-profit organisatie over hoe de juiste onderzoekscijfers naar buiten te brengen, nodig je influencers uit voor een nieuwe attractie en monitor je dagelijks het nieuws op actualiteiten waar je opdrachtgevers op kunnen inhaken. Je bent dan ook in staat om je in korte tijd te verdiepen in verschillende onderwerpen en je opdrachtgevers van adviezen te voorzien. Denken, en dit vervolgens op papier zetten en omzetten naar doen, is iets wat voor jou als natuurlijk voelt.

Profiel 
Voor deze functie zoeken wij iemand die net als de rest van ons team gedreven en enthousiast is. Je hebt minimaal HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur op basis van een afgeronde opleiding in communicatie. Ook beschik je over minimaal drie jaar werkervaring als PR-adviseur, aan bureauzijde is een pré. Daarnaast zijn de volgende kenmerken op jou van toepassing: 

  • Je bent klant- en resultaatgericht en weet goed het overzicht te behouden over verschillende opdrachten en werkzaamheden; 
  • Je beheerst het Nederlands en Engels uitstekend in woord en geschrift. 
  • Je hebt kennis van het medialandschap en beschikt over basisvaardigheden als het schrijven van persberichten en het opstellen van een PR-plan;
  • Je bent nieuwsgierig aangelegd en volgt het nieuws op de voet. Hierdoor weet je in samenwerking met journalisten tot mooie content te komen;
  • Je beschikt over goede adviesvaardigheden en bent tegelijkertijd in staat om een creatief concept om te zetten in een praktisch uitvoerbaar plan;  
  • Je bent zowel een denker als een doener, ondernemend, stressbestendig en resultaatgericht.  
  • Je gaat proactief en planmatig te werk en functioneert zowel zelfstandig als in groepsverband; 
  • Je bent flexibel en hebt de capaciteit om meerdere zaken tegelijk op te pakken en snel te schakelen; 

Wat wij bieden 
Smith Communicatie biedt je een afwisselende baan voor 32 of 40 uur per week waarin je al je talenten kwijt kunt. Je komt terecht in een warme en informele werksfeer met leuke collega’s. Ook al werk je veel zelfstandig, je hebt altijd een team naast je staan waarmee je kunt sparren en op kunt bouwen. Dankzij deze onderlinge samenwerking heb je de mogelijkheid veel van je collega’s te leren en als persoon te groeien. Sportieve en gezellige teamuitjes zijn vast onderdeel van je agenda. Bovendien bieden we een marktconform salaris (incl. pensioenvoorziening) en een telefoon en laptop van de zaak.  Het betreft een arbeidsovereenkomst voor de duur van een jaar met uitzicht op verlenging. De startdatum is in overleg. 

Belangstelling? 
Wil jij je vastbijten in mooie en uitdagende PR-opdrachten? Stuur dan een mail met je cv en motivatie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en we nemen zo snel mogelijk contact met je op. Wij sluiten de vacature bij voldoende aanbod.

Zie ook de overige vacatures.